| iepurica_7902 a întrebat:

imi place de un baiat de la scoala de mai bine de un an si 6 luni. dar el nici nu banuieste asta. bine... vorbim des deoarece e in clasa cu mine. cand imi vorbeste imi zambeste, mai glumeste, dar credeti ca e semn bun?

cum sa fac sa ii spun ca il plac fara sa ma rusinez sau sa ma fac de ras deoarece sunt putin mai timida. please help!

Răspuns Câştigător
| MonkeY a răspuns:

Pai sigur te place...nu trebuie sa ii spui fa ceva sasi dea seama ca simti ceva pentru el atingel sigur din greseala vorbiti mai mult pe tel sms mess sau in clasa si isi da seama
jucati adevar sau provocare tu el si niste prieteni, colegi mai iti iese sai dai un pupic si asa si daca nici asa nu isi da seama e 100% GAY

3 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna il poti intreba daca vrea sa iesiti prin parc sau cu rolele sau pur si simplu pe jos.Roaga-l frumos fiindca vrei sa ii spui ceva. Dupa iesiti si va asezati undeva si ii spui uite vreau sa iti zic ceva te rog sa nu razi(ca mai sunt unii baieti care rad)si ii spui mie imi place de tine sau cum iti e tie mai usor.Si intreaba-l daca sentimentul este la fel, dar sa iti spuna sincer fiindca nu te superi.Si vezi ca iti spune. Daca spune ca da atunci fiindca va cunoaste-ti asa bine puteti avea o relatie iar daca spune ca nu ii place de tine atunci trebuie sa il uiti.Eu una sper ca te-am ajutat si sper sa fie un raspuns pozitiv. Te pupkiss

| pufoletedebomboana a răspuns:

Http://SPAM/punctaj.php?user=pufuleti&id_user=18084
te rog daca nu-i cu suparare dami si mie un vot .

| Catalin_7971 a răspuns:

Pai daca sta de vorba cu tine iti zambeste dessi glumeste sigur te place si eu sunt baiat asa ca stiulaughing scoate-l in parc da nu mai luat si pe altii si zii ce crezi! sper sa iti fi fost de ajutor!