| michlin a întrebat:

in primul si primul rand am doar 10 ani.Imi place fff mult de o fata de la scoala si nu stiu ce sa fac ca sa ma palca si ea. Exsista zvonuri ca ea ma palce dar cand am intrebat-o in fata a spus ca nu ma place.VA ROGGG spuneti-mi ce trebuie sa fac.

Răspuns Câştigător
| ĄŇÐİ a răspuns:

Buna.Probabil ca in fata tea spus ca nu pentru. ca ii era rusina(ca oricarei fete) laughing
Ca sa aflii daca te place cu adevarat ar trebui sa-i scrii un biletel de dragoste in care s-o intrebi happy
Sper ca ti-am fost de ajutor si iti urez succes!winking

1 răspuns:
| IceWhisper a răspuns:

Si eu am 10 ani. Uneori, fetelor le e rusine sa le spuna baietilor de care le place ce simt pentru ei doar pentru ca le este teama ca ei nu le vor placea, ca doar au intrebat din curiozitate.Eu cred ca mai bine i-ai spune ca o placi si dupa aceea sa o intrebi daca si ea te place pe tine.Asa va fi mult mai linistita.