| AvramDorian a întrebat:

Salut, in seara asta am avut un vis foarte ciudat, eu de doua zile sunt intr-un fel de depresie, m-am despartit de iubita mea si am stari extrem de naspa.Inainte de a ma pune la somn am spus, "Doamne ajuta-ma sa iau deciziile cele mai bune in acessta privinta!" Iar dupa, mi-am amintit sa mai zic si un "Mama, ajuta-ma, fa-ma sa uit persoana asta sau macar relatia pe care am avut-o cu ea!" Mama s-a sinucis acum un an si nu am prea visat-o, dar cand am visat-o a incercat mereu sa ma protejeze! Sunt ingrijorat ca mama statea langa mine si ma tinea de mana si mi-a spus ca va face tot posibilul ca si acea persoana sa sufere pentru raul pe care mi l-a facut! Sunt ingrijorat pentru ambii, stie cineva ce inseamna asta?
P.S. Am visat cum diavolul intra cand in mama, cand in fratele meu mijlociu, dar era si fratele meu cel mai mic in vis, insa nu a fost afectat deloc de diavol! Cine stie, poate imi poate explica cineva de pe aici! Multumesc frumos!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea, e ca trebuie sa consulti un psiholog care sa te ajute sa-ti accepti trecutul, realitatea, si esecurile in relații si altele. Cred ca asta te-ar ajuta foarte mult.