| anonim_4396 a întrebat:

Salut, in seara asta am de gand sa fumez la geam o tigara si intrebarea e cu ce as putea sa "baricadez" pe imprejur usa sa nu iasa fumul pe sub usa, fiindca de la curent este foarte posibil sa se duca fum si miros pe sub usa si sa se simta imediat. Astept "experiente" personale in caz de ati fagut asa ceva. Multumesc frumos.

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

De ce nu ieși afară 2-3 minute cât fumezi?
În cameră tot o să rămână un pic de fum.

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Afara fiind foarte frig iar în casă cald cel mai probabil se va forma curent, deci sigur o sa iti intre o parte din fum in camera, mai bine du-te si fumează jos sau mai bine nu mai fuma niciodatălaughing

| McGregor788 a răspuns:

Facut*, imi cer scuze