| hardybyt a întrebat:

Inainte sa cititi ce va urma vreau sa fa zic ca nu m-am gandit, nu ma gandesc si nu ma voi gandi niciodata sa ma sinucid.
Revenind, azi dimineata eram foarte obosit si am fost trezit de un zgomot puternic. Pe moment nu am realizat de la ce venea acel zgomot si m am speriat crezand ca se intampla ceva rau si ca imi e pusa viata in pericol insa dupa o secunda mi a venit un gand ca daca "lucrul" careca provocat zgomotul acela m ar omori ar fi mai bine, ca as gasi pace si un loc mai bun.
Dupa scurt timp am realizat ca zgomotuo venea de la o masina mare si atunci obosit cum eram aveam senzatia ca s ar prabusi ceva mare peste mine, gen un avion.
As vrea parerea voastra. Ce credeti despre intamplarea asta si ce ar semnifica (

2 răspunsuri:
| SoricelulDero a răspuns:

Deseori cand te ridici brusc din pat privirea ti se incetoseaza si picioarele ti se inmoaie. Mi s-a intamplat si mie de nenumarate ori.
Asta mai poate fi si o boala dar nu e cazul : Boala asta o au doar oamenii batrani. (nu mai stiu sigur cum se numeste boala)
Nu iti face griji happy Funda? :3

| kamikaze88 a răspuns:

Ca te duci pe pustiu laughing))