| paul55 a întrebat:

Salut la Minecraft dupa ce l-am descarcat si instalat, dupa cum spun instructiunile, mi-am scris numele, sa mai incarcat cv acolo si am dat pe play si mi-a aparut erroarea:

Java Virtual Machine Launsher

Error: Cloud not create the Java Virtual Machine.

Error a fatal expcentios has occured. A program Wil Exit.

Am descarcat Java de aici:http://java.com/en/download/index.jsp, Am dat pe optiune de cautare java, si a spus ca am java in calcularor dupa ce am descarcat si instalatt conforum instructiunilor, si tot imi apare acea eroare. Am descarcat din nou java, l-am instalat, si dupa reinstalat, si tot imi aparea accea eroare, iar eu am gasit java in control panel, iar PC-ul meu este in romana, Ce as pute face sa ma joc minecraft? OFER FUNDA!

2 răspunsuri:
| Felicica a răspuns:

Nustiu...Cred ca jocul ave singur o eroare, puteau sa-ti intre si virusi in calculator.

| paul55 explică (pentru Felicica):

1.ocul nu are nici o eroare, ca si altii au descarcat de acolo. 2.virusi nu am ca am un antivirus bun care detecteaza
tot!
3. daca nu stii, dc mai raspunzi?