| Elvira575 a întrebat:

Salut la toti, am nevoie de un translator online..sau macar si descarcat..care traduce corect, funda pentru cel mai bun. Urgent(

Răspuns Câştigător
| Sonny1994 a răspuns:

Incearca dictio.ro

3 răspunsuri:
| Anonim693 a răspuns:

Daca folosesti semnele gramaticale iti traduce corect pune toate punctele virgulele din propozitiiwinking

| SweetChild1 a răspuns:

Google translate e cel mai frecvent folosit. Nu e chiar cea mai bună traducere, dar dacă scrii corect și translatorul îți traduce destul de bine. În orice caz, încearcă să deduci cum ar fi corect, că nu e perfect. Sper că te-am ajutat.