| anonim_4396 a întrebat:

Salut la toti. Am o intrebare, de fapt un fel de curiozitate happy Ce modele de viata aveti? De cine va place cel mai mult si de ce? Ma refer la actori, cantareti, sportivi etc... Ofer fundawinking

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Sa-mi placa,sa apreciez anumite calitati,aptitudini,realizari si caractere ale unor vedete,persoane cunoscute din trecut sau actori din prezent care au luptat sa ajunga cine sunt pot,e ceva bun.Dar nu pot sa zic ca e cineva ca "model"pentru ca nu cunosc in ttalitate, nu vad decat partea care trebuie/vrea sa se vada.
Modelele se iau din viata reala, sau iti formezi un model propriu imbinand mai multe lucruri pe care le admiri la persoane intr-un ideal.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apoi voi spune si eu care e modelul meu...winking Astept raspunsuri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Aiyda ai dreptate...