| Dariuta a întrebat:

Buna TPU as dori sa vad ce parere aveti ce caini va plac cel mai mult sau actori, cantareti pentru ca am de facut o tema ce la place oamenilor

Răspuns Câştigător
| Kiky2 a răspuns:

Caini:ogari englezi, shar-pei, foxterier, shitzu, bichon
actori:roberts patison, kristen stewart, selena gomez, demi lovato, zac efron, Brittany Robertson , gregg sulkin
cantareti:justin bieber, selena gomez, miley cyrus, rihana, puya, andra, anda adam, andreea balan, beyonce.

2 răspunsuri:
| AnDy12 a răspuns:

Caini: Husky, Saint Bernard, Akita.
Actori: Julia Roberts, Campbell Scott, Brad Pitt, Tom Cruise, John Cusack etc...
Cantareti: Black Eyed Peas, Enrique Iglesias, Puya, Clint Mansell, Train etc...

| zenbatista a răspuns:

Caine :Cocker Spaniol
Actoribig grinaniel Radcliffe,Johnny Depp,Rowan Sebastian Atkinson si multi altii tongue
Cantareti:BON JOVI,Freddie Mercury,Cristi Minculescu,Dan Bittman, Billie Joe Armstrong, Ozzy Osbourne si multi altii
big hug