| MsdfdsSeArde a întrebat:

Salut la toti! As dori si eu sa ma ajute cineva daca se poate (priceput in calculatoare). Mai intai vreau sa notez butonul de inchidere al calculatorului "TurnOff" ca sa fie mai usor de inteles.Problema mea e urmatoarea:
Nu stiu de ce de cate ori pornesc PC astept cateva secunde si se inchide. A...si nu stiu de ce imediat dupa ce il pornesc, inainte de a se inchide se aude ca si cum se taie curentul in tot PC. Si as dori sa ma ajutati deoarece, trebuie sa apas nu stiu, de cel putin 20 de ori ca sa se aprinda. Si ma enervez ca orice persoana...si ii mai dau vreo 3-4 pumni exact unde e pozitionata placa de baza. Un prieten mi-a zis ca s'ar putea sa fie problema de la couler (deoarece unele Pc sunt facute ca, daca se opreste coulerul se opreste tot PC. De sters l'am sters aproape tot, in afara de partea aia de unde are iesire la alimentator care mai apoi se duce in priza (ma refer la firul ala ) cine stie intelege. Acolo nu am putut sa il sterg ca imi era teama ca o sa il stric. Va rog mult sa ma ajutati. Daca doriti imi trimiteti un mesaj privat, sau ma gasiti la ID: mr.redx. Multumesc mult, si imi cer scuze daca am gresit ceva la gramatica, sau v'am plictisitwinking. Va astept raspunsurile

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Descarca programul asta de aici si optimizeaza pc-ul tau!
http://romania-inedit.3xforum.ro/......ro_V3_7_3/
Dupa lansare program da clik pe GRIJA! Are interfata si in limba romana!

| nonny50 a răspuns:

Programe,programe si iar programe! oh go on Man, asculta aici : ia incearca tu sa pui alta sursa! Schimb'o!

| MsdfdsSeArde explică:

Ms nelule ...am sa incerc si varianta ta...