| tudor17alma a întrebat:

Salut la toti! Nu stiți care e psihologia fetelor de preferă băieți care învață prost, beau si fumează?, iar pe cei timizi și cu caracteristici opuse (deși timizi) îi ignoră? Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| AddaMaria a răspuns:

Pai depinde si de fata, de caracteru ei. thinking Adica poate un tip "cuminte" nu i se pare genul ei. Nu prferam toate acelasi tip de baieti. =3

1 răspuns:
| Mangustă a răspuns:

Pentru ca o fata e suficient intr-o relatie, cand si baiatul e fatalau devine deja stupid.