| sbg a întrebat:

Salut. M-a văzut o profesoara fumând în afara programului. Nu eram in incinta școlii. Îmi tot face comentarii pe tema asta, îmi poate face ceva? Poate propune scăderea notei la purtare?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-ti poate face nimic, daca erai in afara scolii.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Doar faptul ca fumezi, ceea ce dauneaza organismului. Sfat parintesc.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| Eriii a răspuns:

Nu wth, eventual să le zică părinților sau cv, dar tu nu ai încălcat regulamentul școlii deci nu are ce să îți facă nimeni

| danielteodor0 a răspuns:

Daca ai sub 18 iti poate anunta parinti. Dar nu-i bai daca oricum pari o fire rebel pentru ca te va ajuta sa te certi cu parinti tai danduti un motiv suplimentar sa o faci.