| marcoreus69 a întrebat:

Salut.M-am apucat de fumat acum o saptamana..Am incercat pana acuma. Kent 1, Kent 4, Kent 8 scurt si Dunhill Albastru
Cel mai mult me`au placut cele dunhill.
Vroiam sa stiu care sunt cele mai bune tigari de pe piata.(gust, miros, aspectul tigarii..etc)
P.S : Cred ca o sa ma las thinking Stiu ca nu este sanatos + ca practic fotbalul...si am antrenamente din 2 in 2 zile si se simt tigarile deja..parca ma ustura pipetul in timpul antrenamentului.

Răspuns Câştigător
| Castorul a răspuns:

E greu sa decizi care sunt cele mai bune. Si cu tigarile e cam la fel ca si cu berile: diferentele sunt destul de subtile (in unele cazuri) si depinde de la caz la caz. Eu fumez majoritatea timpului Dunhill albastru pentru ca astea mi s-au parut cele mai ok. Am incercat si Kent 8 si Pall Mall albastru si Davidoff Gold si pana la urma tot la Dunhill am revenit happy
Depinde si care iti plac tie cel mai mult. Dar daca spui ca vrei sa te lasi, atunci asta oricum nu prea mai conteaza si iti doresc sa reusesti asta happy
Bafta!winking

3 răspunsuri:
| Andreeaa19 a răspuns:

Fumez de 5 ani doar Kent!, kent 8 lung, sau scurt, Kent click, sau Dunhil Negru

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Fumatul nu te face nici mai interesant si nici mai destept

Răspuns utilizator avertizat