| Anonimity a întrebat:

Salut,m-am epilat sub brat cu un aparat de ras bic si ma mananca rau de tot.ce pot face sa im i treaca iritatia? Dau funga! Help me!

Răspuns Câştigător
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,in primul rand pielea este foarte sensibila la sub brat, este ceva normal sa se irite zona respectiva si probabil iti vor aparea niste bubite mici rosii[asta in caz ca nu ti-au aparut inca].Da-ti cu o crema hidratanta, ceva care sa contina galbenele [nu neaparat] dar este mai eficienta dupa parerea mea.Bye!

1 răspuns:
| Youcandoit a răspuns:

Da-ti cu crema hidratanta, eu imi dau cu nivea. Sper sa iti treacahappy