| Andreilsm a întrebat:

M-am gandit putin. si as vrea sa ma apuc de vapat... deja cativa colegi si-au luat vape si mi se pare foarte ok mai ales ca nu dauneaza asa de tare ca o tigara normala. nu am mai fumat, daca mi-as lua vape ar fi prima data cand as "fuma". Ar fii ok sa ma apuc sau nu?

2 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Altii nu stiu cum sa se lase, si niste kinderi pe al caror buletine nu s-a uscat cerneala vor sa se apuce ca sa fie in pas cu ''moda''.

| ZGEBYUSMEXIMUS a răspuns:

Apuca-te si tu mai tarziu cand esti batran ca sa nu te imbolnavesti la plamani