| mulinobianco a întrebat:

Salut, m-am intilnit cu un baiat de 2 ori, vara trecuta si toamna trecuta. De fiecare data ne desparteam, eu propuneam sa raminem prieteni iar el ma trimitea in toate partile. Iata ca ne-am impacat, ne-am intilnit si primavara asta, doua zile.Am iesit ieri afara, era totul bine, apoi seara cind am intrat pe net, el mi-a zis " e absurd cea ce spun dar tare as vrea sa raminem foarte buni prieteni" imi era neplacut dar i-am zis " ok, am numai o intrebare, care e motivul? " si el mi-a spus ca singur nu stie, apoi m-a intrebat daca nu m-am suparat, eu i-am zis " nu deloc, chiar apreciez faptul deoarece e mai bine asa decit sa " ne intalnim" iar tu sa te chinui " si nu am mai vorbit de ieri, am ramas prieteni. Eu nu inteleg de ce m-a lasat, ziua imi spunea vorbe dulci, ca are nevoie de mine iar seara totul a disparut. Cum credeti ce ar fi putut sa se intimple si eu acum cum trebuie sa ma comport cu el?

Răspuns Câştigător
| äπđÿ a răspuns:

Dragostea are 2 drumuri 1 sus 1 jos e greu sa le intelegi si pe cel de sus si pe cel de jos... el crede ca asa e mai bine nu incerca sa intelegi ceva ce nu vei intelege ca iti vei face rau happy tu doar lasa asa cum a picat o data si o data iti va spune el adevarul happy nu te gandi ca nu te'ai iubit sa nu te iubeste nu poti sa stii cert e ca ceva are... bft big grinhappy

1 răspuns:
| mulinobianco explică:

Atita timp a trecut, si am inteles : E un Bou Nesimtit :-)