| lera_1033 a întrebat:

Salut, ma adreses spre baieti ce credeti voi cind vedeti o fata cu cercel in buric ce credeti despre acea fata/?

2 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

Mie un cercel in buric nu mi se pare ceva foarte exagerat. In general pe multe le face sa para un pic mai sexi, adica abia ai pretext sa te uiti la ele big grin
Dar asta nu inseamna ca sunt mai speciale decat cele fara.
Pe scurt, nu imi lasa o impresie negativa, dar nici nu ma impresioneaza happy

| geologul a răspuns:

Sa mi de a adresa cine ea cine ia pus cercel, sa mi pun si eu unu laughing)