| Munteanu_Lenuta_1971 a întrebat:

Bună seara TPU! Sora mea are 17 ani și recent și-a pus cercel în buric. Băieți vreau să știu vouă vă plac fetele cu cercel in buric? Si care sunt avantajele și dezavantajele lui?

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Daca are un abdomen mai lucrat, imi place. happy

7 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Daca are si in limba e deja si mai bine. Imi plac pierce-urile la fete/femei, desi nu m-as uita la una de 17 ani, vorbesc ipotetic.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Avantaje si dezavantaje nu prea sunt. Sau ma rog, avantajul vizual iar... dezavantajul ca s-ar putea prinde si agata de ceva.
Imi e indiferent.

| Celcestietot a răspuns:

Posibile dezavantaje în ceea ce privește sănătatea, iar personal nu am nicio preferință.

| SilentRain a răspuns:

Tipic cocalarilor
Nu exist nici un avantaj

| CodrutElian1990 a răspuns:

Prefer femeia naturala, fara asemenea adaosuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma interesează cercelul cat ma interesează ea, tu ai pus întrebarea sa vezi care dintre voi e mai buna?
Îmi plac fetele cu cercel in buric, pentru că sunt mai ușuratice, avantajele pot fi că se lasă ușor sora ta. Dezavantaje probabil că are probleme mentale.

| troleibuz a răspuns:

Ce avantaje si dezavantaje ar putea sa aiba? Crezi ca are vreo functie speciala? E doar un cercel in buric. Are rol estetic. Unora le place.