| hazza4ever a întrebat:

Heei! Astept pareri si de la fete si de la baieti happy Ce pareri aveti despre cercelul in buric sau despre fetele cu cercel in buric?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Cr1zzu a răspuns:

Heeilaughing pai daca tie iti place si ai vrea sa ai un piercing (cercel) in buric puneti unora li se par,, super,, dar habar nai cat o sa te doara...trebuie sa ti-l faci la un salon daca il faci singura foloseste anestezic local dar nu o sa mai dormi pe burta vreo 1 saptama deci bafta P.S. Mie unu mi se pare misto