| pisicutaanonima a întrebat:

ma intrebam! e bine sa te faci cu relax and tone in timpul menstruatiei?

7 răspunsuri:
| HighByTheBeach a răspuns:

Buna!
Pai de ce nu ar fi bine?

| pisicutaanonima explică (pentru HighByTheBeach):

Pai eu m-am facut si in cealalta zii m-a durut burta foarte tare

| HighByTheBeach a răspuns (pentru pisicutaanonima):

Pai dar nu-ti fa masaj in zona burtii.

| pisicutaanonima explică (pentru HighByTheBeach):

Pai la burta am nevoie sa slabesc pentru ca am facut un pic de burta

| HighByTheBeach a răspuns (pentru pisicutaanonima):

Atunci incearca sa scapi altfel de kilogramele in plus.http://www.gandul.info/......ei-9602049

| pisicutaanonima explică (pentru HighByTheBeach):

Mersi dar nu am chiar asa mare nevoie sa slabesc sunt ok numai am un pikut de burtica si ma cam deranjeaza pentru ca atunci cand stau jos se vad colacei laughing

| HighByTheBeach a răspuns (pentru pisicutaanonima):

Te inteleg =)