| Baal a întrebat:

Salut ma numesc george si vreau sa va intreb cam ce frizura sa imi fac daca am vartej in partea dreapta a fruntii...crederima ca arata destul de urat.

am incercat sa tin bretonul mare dar se vede urat crying pls ajutati-ma

2 răspunsuri:
| Ady00pk a răspuns:

Ai incercat o tunsoare scurta? eu de obicei ma tunc in V si cu bretonul scurt!

| Baal explică:

Pai tocmai asta spun...ca imi sta urat daca ma tund cu breton si daca ma tund se vede varteju' in frunte de zici ca fac brakedance si ma inart in cap chiar se vede urat...chiar nu stiu ce sa faccrying