| Mariapetrupanainte a întrebat:

Salut mai este cineva ca mine care sa nu iubeasca sa plece la dansuri, discoteci sau sunt singura fata asa.Toti imi zica du-te ce stai acasa, ea si te distreaza insa eu nu ma distrez deloc din contra ajung acolo, stau putin si ma plictisest vreau s-o eau spre casa si nu imi place. Unii ma fac baba ca stau acasa insa eu nu vreau sa fac ceea ce nu imi place.Nu-mi place sa dansez populara eu mai tare ma distrez cind imi pun muzica la tot volumul si ma innebunesc prin oglinda.

7 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Sa stii ca nu esti singura, nici mie nu-mi place, de cand ma stiu am urat discotecile si locurie supraaglomerate. Prefer sa stau acasa sau sa ies cu prietenii intr-un loc mai pentru sufetul meu. Nu lua in seama ce zic ceilalti, fa ceea ce-ti place!

| Wøodenpints a răspuns:

Stai jos. Nu ești specială. E ca și cum aș spune eu "Sunt singurul bărbat care face zilnic duș și-și schimbă și chiloții după? mulți îmi spun că ei nu fac asta în fiecare zi... oare mai există bărbați care să se spele în fiecare zi sau sunt singurul?"

E o chestie normală să nu-ți placă să respiri același aer cu o adunătură de transpirați care-și unduiesc osânza pe ritmuri de muzică de cele mai multe ori proastă.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost o data in glub si am plecat dupa jumate de ora. ma intreb si acum ce le place la altii dar fiecare e cum e. soarta

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"club

| cristinela4 a răspuns:

Eu tot sunt așa, nu te teme nu ești singura!

| DomnishoaraTPU a răspuns:

Nu esti singura.
Nici mie nu imi place.
Mi se pare o prostie sa te duci intr-un loc cat o sufragerie sufocant rau, unde cateva fete si baieti cu caracter josnic de tot isi unduie trupul, adica danseaza, topaie, pe muzica extrem de proasta si asta inseamna ca esti o fata desteapta.Mai bine mergi la un concert sau la un restaurant de calitate sau cofetarie si distreaza-te acolo pe cinste.
Cu bine!