| ABCD122 a întrebat:

Maine am simulare la matematica si mi-e foarte frica.
Nu ma pricep la mate. si ma tem sa nu iau sub 7.
Ceva sfaturi?
Se poate ca nota mea sa nu fie afișata, astfel încât sa stiu doar eu nota? Orice sfat e binevenit.

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hello!

Stiu ca nu te ajuta cu mare lucru dar pe vremea mea in simulare am luat 6 si in evaluare 9 so... viata merge mai departe cu sau fara simulare.

Succes chiar daca nu o sa ai nevoie! Este o simulare... nota de aici nu conteaza. Doar cea din evaluare te influenteaza!

3 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

E doar o simulare.No stress! Nu apare pe net, nu nimic.Ti-o zic profesorii.
Eu zic sa incepi sa iei ore la mate, ca sa nu obtii o nota mică la evaluare.

| Deaad a răspuns:

Ai o problema grava.Problema ca tie nu ti se rupe de nimic.

Frate, nu mai fi curva fricoasa.
Simularile sunt niste cacaturi si cui chiar ii pasa ce nota ia sau pune pret pe parerile celorlalti, e un idiot.

| JimyPOP a răspuns:

Cand am fost clasa 8-a am luat 2.80 in simularea de la matematica iar in evaluare 7.60