| Strada_Vagabond_1995 a întrebat:

Salut maine dau evaluarea nationala la matematica am foarte mari emotii nu stiu ce sa mai repet imi puteti da niste sfaturi va rog

Răspuns Câştigător
| AAlinaaa a răspuns:

Eu zic sa nu mai repeti nimic, trebuie sa ai un somn linistit, poti face baie sa te relaxezi, si apoi sa te pui in pat sa te uiti la tv.Si pe la 22:00 poate adormi ca sa fii odihnit pentru maine.Si succes la evaluare.

4 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Trebuia să ne spui măcar și nouă în ce clasă ești. Noi trebuie să ghicim?

| Micuta231 a răspuns (pentru corolav):

Pai daca evaluare nationala oare in ce clasa esti? laughing normal ca a 8-a

| Strada_Vagabond_1995 explică:

Ok mersi mult

| Strada_Vagabond_1995 explică:

Cls a 8a