| x2gk9r a întrebat:

Salut…
Marti e ziua scolii si nu stiu cum sa ma imbrac. mi-am cumparat un tricou ca camasa de catifea frumos si nu stiu ce sa iau pe langa…

2 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Nu știu dacă ai făcut neapărat o alegere înțeleaptă, alegând cămașa de catifea.
E mai degrabă potrivită pentru alte evenimente, precum ședințe foto sau ieșiri în oraș, părerea mea.
Dar daca tot vrei sa te îmbraci așa, niste blugi negri și o pereche de adidași sunt mai mult decât suficiente, din nou, părerea mea.

| Maria7689 a răspuns:

Buna! poti lua niste blugii si deasupra geaca oricum nu prea o sa se vada ce ai pe dinautru pentru ca e frig! zi buna happy