| mortal a întrebat:

Salut, mi-am activa cronologia pe facebook, si am incercat sa o dezactivez, si acum mie imi parea profilul ala vechi, da prieteni vad tot cronologia...de ce?

1 răspuns:
| MirelaC a răspuns:

Hei
Cred ca vorbesti de timeline.Imi pare rau sa-ti spun,dar o data activat,timeline-ul nu mai poate fi dezactivat.Din pacate profilul tau va ramane asa. Daca tie iti apare profilul vechi,fara cronologia aia sau cum ii zici,cred ca e vreo eroare.
Am citit undeva ca toti care au facebook vor avea, fie ca vor sau nu, acest timeline(cronologia).