| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am downloadat Sims 3 si i-am facut ultimul update. In CAS, cand dau pe looks, calculatorul se blocheaza si se inchide. Daca nu ii fac updateul, jocul merge bine mersi. La fel si cu expansion packurile, stuff packurile. Imi spune ca trebuie sa fac un update, il fac, iar cand intru in CAS si dau click pe looks calculatorul se blocheaza. Help!?

5 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Varianta de update nu e compatibila cu jocul... sunt jocuri gen v. 1. 1 iar updateul e pentru varianta v. 1. 0 si tot asa. Incearca alt update... ori asta ori nu se pot face updateuri la jocuri neoriginale.
bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am dezinstalat si reinstalat jocul de aproximativ 10 (chiar nu exagerez), am formatat calculator de 2 ori, dar se intampla acelasi lucru. Custom Content nu utilizez, lucrurile din jocul simplu imi sunt suficiente.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, am mai verificat de cateva ori si inainte si totul e ok.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Numai am nevoie. Ma chinui de 1 an sa-l fac si realizez ca era vorba doar de o problema cu crackul. Multumesc oricum celora care m-au ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, se pare ca a functionat decat 1 odata, dupa ce am iesit din joc si am intrat iar, nu a mai functionat... HELP!