| panciu2000 a întrebat:

Mi-am facut un blog si m-am lasat de el. M-am gandit ca ar fi bine sa il continui. Voi ce credeti?
Va rog, ziceti-mi si parerea despre blog.

http://domnugeorge.blogspot.ro/

4 răspunsuri:
| SimoNARaluCA a răspuns:

Dupa parerea mea, blogul e foarte tare.Continua-l, daca vrei.E alegerea ta. Dar daca ai de gand sa il continui, felicitari, te-ai facut cu o fana happy

| Morphines a răspuns:

Nu este rău.
Ai grijă cu punctuația și diacriticile pe la titlu. Ai câteva greșeli de gramatică, dar nu multe.
Interesant articolul „nu te da bătut"
Succes!

| deny2002 a răspuns:

Eu zic sa-l continui ca este bun blogul.Si ca apreciez munca depuza de a face un blog.Dar depinde si de tine daca-ti place.

| zeldaxlove64 a răspuns:

La multi ani ma laughing)