| Sergono a întrebat:

Mi-am instalat jocul FIFA 10 și mi se vede sacadat și aș vrea să știu și eu cum pot rezolva această problemă, cred că îmi trebuiesc câteva programe sau o fi din cauză că nu suportă placa video?
Dau fundă căruia mă lămurește ce trebuie sa fac! Aștept răspunsurile voastre cu drag!

Răspuns Câştigător
| ColorfullColors a răspuns:

Iti trebuie memorie RAM mai mare, si ai putea sa incerci sa defragmentezi, desi nu cred ca e necesar, sau ai putea sa iti dezinstalezi ceva programe pe care nu le folosesti, tools bars, si atunci cand joci inchide antivirusul, da exit messengerului din dreapta din bara Windows. Ca sa dezinstalezi programe intra in Start -> Settings -> Control Panel -> Add or Remove Programs. Si acolo ai toate programele instalate pe PC-ul tau.

3 răspunsuri:
| bogdang a răspuns:

Micsoreaza setarile video, joaca pe medium sau low. E normal sa mearga sacadat daca nu ai un calculator de nivelul jocului...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin ce program ai instalat fifa 10

| valeriu_7772 a răspuns:

pai nu numai ca n-ai placa video indeajuns de mare dar mai ai nevoie si de \RAM de 3 gb daca vrei sa iti mearga lejer