| Kanpeki a întrebat:

Mi-am luat un laptop acum 2 luni ( Lenovo cu Windows 7 instalat ) si acum cand vreau sa intru in paint nu ma lasa sad Nu imi da eroare, dar nu apare paintu. De asemenea nu pot intra in Word sau sa extrag fisiere cu WinrRar. Si mai este o problema cu sonorul. Sunetul mi-a ramas pe mut si acum nu ma lasa sa il dau mai tare. Ce sa fac? Este inca in perioada de garantie.

Răspuns Câştigător
| Annitu a răspuns:

Încearcă să reinstalezi tot ce nu-ţi merge... sau du-l la un service dacă nici aşa nu merge, mai ales că-i în garanţie.