| Bordey_valy_1969 a întrebat:

in aceasta vacanta mi-am luat un laptop care are instalat windows 2008.intrebarea mea este cum sa intru in ofiice, powerpoint, word, paint? dau fundita caruia care raspunde cel mai repede si corect.multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Windows 8 (nu cred ca ai windows server 2008). pai are office instalat? oricum daca este instalat presupun ca este trial. downloadeaza office trial de-aici http://www.softpedia.com/......fice.shtml

| Bordey_valy_1969 explică (pentru al3xander):

Da windows 8, sacuza-mi greseala

2 răspunsuri:
| pcsick a răspuns:

Ce windows 2008 domne, nu exista asa ceva. daca nu il ai instalat n-ai cum sa intri in el...pentru ca nu exista in laptopul tau.