| rap4us a întrebat:

Salut, mi-am pus cercel cam acum o luna la o clinica in conditii cat se poate de sterile. Am purtat medicinalul vreo 3 saptamani urmand toate indicatiile medicului iar cand l-am dat jos am observat ca pe partea din spate a lobului urechii, la atingere se simte ceva tare si rotund, in locul in care este gaura. Este normal sau ar trebui sa ma duc la doctor?

1 răspuns:
| pietrean a răspuns:

Bineinteles ca nu este ceva normal si din aceasta cauza, ar trebui sa mergi, ori la cel care ti-a pus cercelul, ori la medicul de familie.