| Anonim16 a întrebat:

Am facut sex cu prietena mea neprotejat.Cand am simtit ca urmeaza sa ejaculez am mai stat 2 secunde in ea si am scos-o dupa aceea. Dupa ce am scos-o nu am vazut nici o urma de sperma si cred ca doar am avut senzatia ca imi dau drumu si a trebuit sa o scot. Dupa ce am scos-o nu am stiut exact ce s-a intamplat m-am speriat si mi-a murit. M-am dus apoi la baie sa fac pipi si vad ca de atunci pana acum adica cam de 2 ore tot imi vine sa fac din 10 in 10 min.La baie m-am uitat sa vad daca nu cumva am sperma pe canal (nu stiu cum sa ma exprim aici) si nu erea nimic.Eream in pozitia misionarului nu stiu daca are vreo importanta si cand am scos-o m-am uitat si nu am vazut nici o urma de sperma pe nicaieri.Acum nu stiu ce sa cred voi ce parere aveti?

11 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Mai poarta caciulitza, nu in cazul ca o sa faci copilashi, ci in cazul celalalt tongue si tranchila ca nu faci copii
!

Răspuns utilizator avertizat
| christinebubu a răspuns:

Pff.
cam ciudat sa nu-ti dai seama daca ai ejaculat sau nu
hee hee
spune-i sa faca un test de sarcina
si fii langa ea orice ar fi
totusi, nu cred ca e insarcinata

| george89 a răspuns:

Mda, ciudatul caz cu sperma fantoma, asta e de dosarele X, sa stii, ei lasa, sa ne mai scrii peste vreo 9 luni, sa ne chemi la botezwinking

| Costică_6760 a răspuns:

Prin prietena ta înțelegi mâna?

| Anastasia_4911 a răspuns:

Folositi Prezervativul! Ce dracu.sunteti asa...inapoiati!

| ingerasha_9743 a răspuns:

Poi e neaparat sa mergi la un medic sau sa mai intrebi si tu pe alti care se pricepwinkingbafta! funda?

| DenisSa_6267 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa ii cumepri pastila de a2-a zi daca nu e prea tz.
si nu stiu sigur dar am inteles ca exista si aceea de a5-a zi. [nu stiu sigur]
tu intereseaza-te. si alta data protejeaza tewinking
nu mai bine dadeai catziva lei pe un prezervativ decat sa treci prin spaima asta?tongue
sau cine stie prin cate altele daca a ramas gravidastraight face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

First of all.
Tu in timpul actului sexual elimini un lichid cu rol de lubrifiere numit lichid preejaculator. Nu il simti.
Metoda asta cu ejacularea afara nu e safe deoarece lichidul contine spermatozoizi. Si e nevoie de unul singur ca sa iti lasi prietena gravida.
Eu nu va inteleg. Sunt scumpe prezervativele? Costa 8 lei! Nu il suportati pe piele? Dar cum o sa va suportati constiinta stiind ca acum iubita voastra are un bebe de crescut, toata viata?
Uite, de asta sunt pro educatiei sexuale in scoli!
Cu drag, Jelli.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stupid people!

| corinutza_7546 a răspuns:

Ai lasat-o sigur gravida frate, de prezervativ tu nu ai auzit. poate ai noroc si era in zilele nefertile bafta