| Cita a întrebat:

Revin cu acel baiat din nou sad
Tot timpu ma uit in pauze dupa el, si cand ma vede se uita la mine insistent.
La un concurs, o colega de-a mea l-a intrebat daca ma place si a zis nu.
Si cand am fost la circ, se uita iar la mine, si stateam cu colegii mei si a venit langa mine si vorbea cu baietii de la mine din clasa.Am intrat in pamant de rusine cand l-am vazut.In autobuz, l-a intrebat un coleg, si a zis nu.Si se uita la mine suparat, eu radeam ca, sa nu se vada ca sunt rusinata de morte, si el se mai uita la mine suparat si nu mai vorbea cu nimeni.
Am fost intr-o activitate extrascolara si, nu prea am apucat sa ma uit dupa el, dar cand il vedeam, se intorcea in alta parte.Ne-am intalnit privirile si s-a intors imediat. O sa vina ziua lui, si m-a invitat mereu, si familia lui ma iubeste, si...nu stiu daca ma invita.Vine si o excursie de 2 zile, ah.
Dar parerea mea este ca, ma NU MA PLACE.
Parerea voastra? Imi doresc nespus de mult sa am o discutie cu el, si sa ne vorbim ca, inainte, dar sunt foarte timida din cauza ca-l plac. sad

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Baiatul te place si este foarte bine crescut,nu-i face nici o placere sa se amestece terte prsoane si sa-l intrebe ce gusturi are!
Faptul ca te place,ti-a tot spus-o din priviri pana s-a suparat,pentru ca acum e suparat.
Si,daca te invita la ziua lui,incearca sa stai de vorba cu el,pentru ca asta il deranjeaza,faptul ca nu intelegi ca te place si faptul ca se amesteca ceilalti intr-o chestie intima care va priveste doar pe voi doi.
Iti place foarte mult si acum se simte cumva ranit de rasul ala al tau din autobuz,asa ca,incearca sa te apropii din nou de el,cu timiditatea, dupa cum vezi, nu reusesti mare lucru!
Mult noroc!

3 răspunsuri:
| Cita explică:

Multumesc pentru raspunsuri!

| DizzyXD a răspuns:

Ia uita-te si tu urat la el, sa ii vedem reactia laughing

| EuTeIubesc a răspuns:

Te.ai gandit vreodata k el vb prin priviri?batting eyelashes
cand se uita insistent, vr sa iti spuna cv, dar daca a fost intrebat de 2 ori daca te plk, o fi crezut k uh i.ai pus sa il intrebe, si astfel si.a dat seama k il plk
Stii de multe ori se intampla ca at cand unele pers intr baietii daca le plk de fata aia, eicred ca fata a pus acea pers ca sa intrebe si de multe ori asa elaughing
In fine yocred ca catusi de putin simte cv pentru tine, dar nu e sigur ce e acel cvhappy