| BlairArnsberg a întrebat:

Salut, nopatea aceasta am visat ca ma intilnesc cu un biat care il plac la fel care si el ma place, cu care am iesit de cite va ori, si imi dau seama ca el vrea sa-mi propuna sa ne intalnim. Ce ar putea insemna asta oare se va intimpla ca in vis sau invers? = )))

2 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Poate din cauza dorintei tale, a lucrat subconstientul care te-a facut sa-l visezi! Nu se stie, dar e bine sa actionezi butonul balans, adica sa te faci cunoscuta si placuta de el! Apeleaza la prieteni sau colegi sa-i deschida ochii da? Multa bafta!

| maria20000023 a răspuns:

Daca iti doresti asa de mult s-ar putea sa se intample...eu mi-am dorit asa de mult sa imi spuna un baiat ca ma iubeste si mi-am dorit asa de mult incat s-a intamplat deci...succes