| RazvRazvan5456 a întrebat:

Am o problema cu iPhone 5s. Cand il inchid de la buton nu se inchide cum trebuie. Dupa ce apăs pe buton in loc sa se închidă normal, brusc negru, mai întâi se face un albastru mai închis, un negru mai luminat, iar apoi se face negru de tot. Deci dupa ce vreau sa il bag in buzunar si il sting, o secunda se face un fel de negru întunecos iar următoarea secunda se stinge de tot. Ar trebui sa se stingă de tot din prima, in alea 2 secunde se vede o diferența de lumina.
De ce oare

1 răspuns:
| Alexandr1457Antonia a răspuns:

1 L ai bagat in apa. 2 Sa stricat butonul. 3 s-a stricat displeiul