| Olguta_1071 a întrebat:

nu stiu ce sa mai fac,, am schimbat al doilea site aici,, deoarece nu pot raspunde la intrebari,,, trebuie sa confirm adresa dar nu stiu cum? spuneti-mi va rog frumos dar mai in detalii,,,,

2 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Te duci la inbox(sau spam) și dai click pe linkul trimis de TPU.ro
happy

| Maximus a răspuns:

Salut, intrii in mail (pe adresa cu care te-ai inregistrat pe site), acolo vei gasi un email trimis de respectivul site (n.r. TPU) unde vei avea un link de activare. Va trebui sa dai click pe acel link, si problema ta se va rezolva. Daca link-ul respectiv nu-l gasesti in inbox, cauta si in spam. Sper ca ai inteles.
Maximus