| 123456789qwertuiop a întrebat:

Salut,nu stiu daca este categoria potrivita, dar as vrea sa ma ajutati si pe mine cu ceva va rog...Am 13 ani si sunt clasa a 7 a, stiu ca mai este pana ajung in a 8 a, dar as vrea de pe acum sa am o idee despre niste licee la care as putea sa merg..Nu "ma dau in vant" dupa Matematica, Fizica si Chimie.Imi plac Limbile (straine dar si Romana).In rest imi plac si restul materiilor.In clasa a 6 a in primul semestru am avut media generala 8, 96 si in al doilea 9, 13...
As vrea sa imi recomandati si mie niste licee potrivite pnetru mine din Brasov, totusi sa fie bune.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În acest caz, te poţi înscrie la un liceu cu specializarea de Filologie sau Ştiinţe Sociale :)

Vezi lista de la linkul :
http://www.admitereliceu.ro/......iceu-pas-2

Toate cele bune!

| 123456789qwertuiop explică (pentru bursuc001):

Multumesc mult! happy Sarbatori fericite!

| bursuc001 a răspuns (pentru 123456789qwertuiop):

Cu plăcere :)
Mulţumesc pentru urări!

Sărbători Fericite şi ţie!
http://i.imgur.com/1e0N7Bl.jpg

http://i.imgur.com/2q6KoEi.jpg

11 răspunsuri:
| Madesz a răspuns:

Un liceu cu specializare in filologie...wow cate puncte in comun laughing)...

| 123456789qwertuiop explică (pentru Madesz):

Cu cine/cu ce am puncte in comun? laughing

| Madesz a răspuns:

Cu mine ai puncte in comun laughing

| 123456789qwertuiop explică (pentru Madesz):

laughing Tu esti la liceu deja? Sau in Gimnaziala?

| Madesz a răspuns:

In clasa a 7-a. 13 ani.

| 123456789qwertuiop explică (pentru Madesz):

Si esti din Brasov?

| Madesz a răspuns:

No.

| sebi777 a răspuns:

Filo dacă îți place romana, eventual bilingv engleză