| anonim_4396 a întrebat:

Numele meu e Deea.As vrea sa stiu cum pot sa imi maresc sanii...Toate colegele au sanii mai mari decat ai mei si toate imi spun ca baietii fac baza de mine si cateodata baietii tipa prin tota scoala ca am sanii mici...chiar am plans de cateva ori din cauza asta. Majoritatea ziceau sa mai astept sau sa beau ceai de marar dar am auzit ca nu dureaza definitiv. Ma rog la Dumnezeu sa imi dati o idee care sa mearga repede si definitiv, natuala. Apropo am 14 ani si chiar nu vreau sa scrieti ceva in genul 'mai asteapta' sau 'o sa mai cresti' etc. Mersi pentru ajutor.

7 răspunsuri:
| LoveMusic a răspuns:

Nu pune la suflet, nu fi complexată din această cauză. Aşteaptă, vei creşte. Poţi mânca multă ceapă roşie, am auzit că măreşte bustul. happy

| YOLO3e333 a răspuns:

Wow ce nesimtiti, sincer imi plac fetele cu sanii mici/normali deci nu asculta la toti cretinii aia.Esti asa cum te-a lasat dumnezeu, fi fericita.

| Georgianna3723 a răspuns:

Ok, pe langa faptul ca la varsta ta sanii nu sunt complet dezvoltati, si deci iti vor mai creste, tu trebuie sa intelegi ca nu sanii sunt totul. Cei care o iau drept un defect sunt niste imbecili, care nu merita nici sa le scuipi in fata. Dar ca sa incerc sa te ajut, am vazut la o emisiune (Dr. Oz) ca daca te pui intr-o pozitie oblica si incerci sa faci 10-15 flotari/zi sanii vor creste, nu substantial, dar vor creste. O alta metoda este sa stai pe spate si sa ridici in ambele maini cate o sticla de 0. 5 l pline cu apa. Pe parcurs poti creste greutatea din maini. Incearca aceste metode, dar nu uita ca cine te iubeste cu adevarat te iubeste asa cum esti. Nu trebuie sa te consumi pentru niste ipocrizii!

| MadaxElena a răspuns:

Pai. poti sa iti cumperi un sutien cu burete mare.sau dala cu push up.si baietii aia sunt chiar idioti.doamnelaughing nu mai fi trista :* nu baga de seama ce spun niste idioti:*

| laura99 a răspuns:

Nu e vorba de ce gindesc alti, ci tu trebuie sa te accepti asa cum esti fi mindra asa cum esti. Egal ce spun alti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa stii ca sanii nu sunt totul poate ai altceva frumos la tine cum ar fi corpul sau fata pune si tu altvc in evidenta sau poarta un sutien cu burete sa stii ca nici eu nu am sanii mari si am 14 ani dar am sutien cu burete si chiar arata bine. mult noroc! si dale jetwinking la idioti

| chocolate_9669 a răspuns:

Deea.totul va aparea.nu te complexa din cauza asta. poate ca alte fete sunt mai suple.scuipa peste tot ce spun baietii. uneori nici ei nu-si dau seama ce zic.crede-ma) nu te complexa.totul va fi bine.)