| xOreoCuLăptic a întrebat:

O sa fie o mica petrecere la nu stiu ce club de engleza si trebuie sa aduc ceva de mancare! Adica stiti voi, prajiturele etc. Si nu prea stiu ce sa aduc! happy Aveti vreo idee? Thanx.

6 răspunsuri:
| Deutzeuh a răspuns:

All.du si tu niste fursecuri nu costa mult.si niste suc.o rulada poate.si o cutie de bomboane.big grinpapa:*
distractie plaqta

| Daea a răspuns:

Pitzza! Vei avea certitudinea ca va servi toata lumea. cate o felie/persoana, ca sa nu se ingrase tongue
Pff, ca mi-am facut poftalaughing

| Ale6197 a răspuns:

Hey! Incearca sa cumperi niste salatini, covrigei, napolitane poti sa duci ( ex Joe, Natty) si poti sa duci si vreo doua sticle de suc. big grin si eu am mers la o petrecere ceva in genu' si m-am descurcat fff bine cu de-astea.

| CrazyPittica a răspuns:

Prajituri facute in casa

| Fallen31 a răspuns:

Incearca clatitele. Majoritatea adora clatitele, asta daca te descurci sa le faci.

| daianamaria55 a răspuns:

Baby tinand cont ca petrecerea s-a dus iti recomand cate ceva pentru urmatoarea petrecere... wisky, tuica, bere, vin si la sfarsit zi daca sunt bunetongue