| MeGustaTeGusta a întrebat:

Salut, oameni TPUuisti! happy As dori niste carti interesante de citit ca ma plictisesc. Va rog mult de tot sa nu ma luati cu cartile romane, ca vreau doar cele engleze si orice in afara de literatura romana ( pot si chineze, daca au o poveste bune ). Prefer cartile de avenura! Va rog sa imi dati idei, si daca cartea nu este insotita de o descriere buna, nu va mai obositi sa postati. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| xmiruna98 a răspuns:

Eve- cartea mea preferata
Jurnalele vampirilor
Iubitul Virtual
Frenezia
Micutele Mincinoase
Jurnalul unui pusti
Nu plange sub clar de luna
Cauta pe site la editura leda, acolo gasesti carti de aventura interesante