| UnAltAnonimCelebru a întrebat:

Oare daca merg cu masina la liceu pot sa o parchez in parcarea scolii sau trebuie sa imi gasesc alta parcare?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde! Daca parcarea este destinata profesorilor, atunci nu poti.
In orice caz, vad ca esti doar clasa aIX-a si pana la 18 ani, mai ai destul timp sa te lamuresti cum sta treaba cu masina si parcarea, in jurul scolii.

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca nu exista nicio specifiicatie sau vreo tablita de avertizare privind ''statutul'' respectivei parcari, o poti parca fara nicio retinere/teama.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da poti parca dar sa nu te certe profesorii ca le-ai ocupat locul.