| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa fac unei colege un cadou de ziua ei de nastere si i-am cumparat o carte. Spuneti-mi va rog ceva care sa scriu pe prima pagina. happy Fundita!

2 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Buna.
,, Draga X,
Cu ocazia trecerii in noul an 2012 iti doresc multa sanatate si toate dorintele sa ti se implineasca. Dar totodata, iti urez la multi ani si niciodata sa nu te descurajezi :* ''
Eu asa as scrie unei prietene bune :p

| MissxD a răspuns:

O zi din an este a ta. Si pentru ca e a ta este cea mai frumoasa zi a anului. Sa te bucuri de ea impreuna cu cei dragi. La multi ani! happy
Te semnezi si scrii si data!