| DeathLord93 a întrebat:

Salut
Poate pare aiurea intrebarea mea dar o pun pentru ca nu mai suport.
Am un diriginte ingrozitor la scoala care ori de cate ori are ocazia se leaga de mine si ma face varza cu nervi uneori imi vine sa i sparg capu cu ce prind in mana.straight face Ce ma sfatuiti sa fac ca sa fac treaba asta cat de cat suportabila sau sa o evit FUNDA pentru cel care da cea mai de folos solutie

2 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

De undeva a pornit totul.De unde a pornit? Trebuie sa stim de ce se leaga de tine sa putem sa-ti dam solutia.

| DeEa_8231 a răspuns:

Pai... evito cat poti.Cand o vezi pleaca de unde e ea. big grinMiai promis Fundabig grin