| anonim_4396 a întrebat:

Postez pentru un prieten laughing A fost sa cumpere 10 paini la 1 leu painea laughing...le-a platit si a plecat. si acasa cand se uita cate are vede ca de fapt luase 11 paini fara sa isi dea seama... ce poate pati dintr.o greseala ca asta. nu l-a vazut nimeni laughing dar magazinul era echipat cu camere de supraveghere si il vede cu spatele.

Răspuns Câştigător
| DovleacTurbat a răspuns:

Nu pățeşti nimic laughing, dar te poți duce să-i dai vânzătoarei si leul datorat.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da ce era treaba lui sa le numere, nu exista vanzatoare?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va fi deportat in Siberia.

| NAT0 a răspuns:

Nu i se întâmplă nimic.

| petre059 a răspuns:

Orice greseala e omeneasca, a gresit si el si cei care iau vandut. Oricum nu a pierdut magazinul o paine costa cam 60-70 de bani deci s-a incadrat in pret laughing

| Adrian1331 a răspuns:

Executare pe loc.