| L0v3isTheWaY a întrebat:

Salut,TPU!
Ieri am fost cu cel mai bun prieten al meu la cumparaturi intr-un supermarket, toate bune si frumoase am pus in cos tot ce ne trebuia si cand am ajuns la raftul cu bauturi alcolice el mi-a zis: sa vezi ce-i fac pe astia.a luat o sticla in valoare de 120 lei si a baut cam jumatate dupa a pus-o pe raft. Am ajuns la casa am platit cumparaturile si am iesit din supermarket.
Intrebarea mea este: poate pati ceva ca a consumat din aceea sticla si dupa a pus-o la loc? Nu l-a vazut nimeni in afara de mine. Mentionez ca supermarket-ul avea camere de supraveghere. Acum ii este frica sa nu primeasca acasa vreo amenda sau sa-i vina politia la usa. Credeti ca mai poate intra in acel supermarket?

2 răspunsuri:
| sappy a răspuns:

Sincer mi-as dori, poate asa invata si el ceva!

| fantabau a răspuns:

Politia sau amenda nu va veni dar nu ar trebui sa riste sa mai intre o vreme in acel supermarket am facut si eu asa si nu am patit nimic