| CrazYDroP a întrebat:

Prietena mamei mele a carat 2 sticle de 5 l intr-o mana. Dupa putin timp a observat ca i s-a umflat vena la incheietura. E si vanat in locul acela. Ea crede ca i s-a intins vena deoarece a simtit ceva in timp ce cara sticlele. Ce ar trebui sa faca? Multumesc.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu cred ca e nimic grav.
Dar daca simte dureri cel mai bine e sa se duca la un medic.

| CLAUDIU774 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa se duca la un control la doctor sa vada daca s-a intamplat ceva sper ca am ajutat.

| CrazYDroP explică:

Multumesc frumos pentru raspunsuri dar astazi nu mai era nici vanat, nici umflat acolo. Nu stiu cui sa-i dau fundita deoarece sunt doar doua raspunsuri...Probabil nu voi da funda sa nu fie cu suparere.