| What01 a întrebat:

Bună TPU, am de foarte mult timp o mica umflatura la încheietura piciorului in partea dreaptă și ma cam doare câteodată,(i-am spus mamei dar crede că m-am lovit si d-aia s-a umflat)Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alohababy a răspuns:

Depinde, luxație/entorsă, mergi la medic și pune ghips daca e

| What01 explică:

Încheietura piciorului in zona inghinala