| anonim_4396 a întrebat:

Sunt socat nu stiu ce sa mai spun. Dupa ce am avut ieri contact sexual neprotejat cu prietena mea astazi am observat ca am penisul vanat pe partea dorsala a preputului straight face o vanataie de circa 2 cm dar destul de urata iar in varful preputului la fel de vanat dar si umflat in acelasi timp ca o galma mov... e posibil sa se fi spart vreo vena de sange? sau ar trebui sa ma ingrijorez?
imi e rusine sa ii spun tatalui de asa ceva... si eu si prietena avem 17 ani
ce credeti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E ceva urgent, se numeste ruptura de corpi cavernosi. Se datoreaza faptului ca nu ai fost atent si ai impins prea tare, fara ca prietena ta sa fie suficient lubrifiata. Crede-ma ca e serios, trebuie sa te vada un urolog pentru tratament. Lasa rusinea, daca hemoragia continua o sa ajungi direct pe masa de operatie si apoi iti vei putea folosi penisul doar pentru urinat. URGENT la medic.

| Magda267 a răspuns:

Mergi la un control si tu si prietena ta, astfel scapati amandoi de grijiwinking

| sapinto a răspuns:

Usor de zis sa merem la un control laughing
ia incearca tu sa spui la 17 ani,, tata am facut sex neprotejat si mi-a aparut o vanataie mare,,
sau in cazul ei
,, mama am facut sex neprotejat si prietenului meu i-a aparut o vanataie mare pe penis si ar trebui sa fac si eu control,,

| sapinto a răspuns:

Nu cred ca e ruptura de corpi cavernosi...
penisul nu e vanat deloc
doar preputul