| bossnomberone a întrebat:

Salut prieteni,, am avut pana acum cred ca peste 100 de telefoane cu tastatura sau full quarty acum mi-am luat un touch si vreau sa va intreb pe cei care stiti, in momentul cand apas pe touch eu apas direct pe display sau e ca la celelalte telefoane? Are un plastic sau sticla deasupra displayului sau zgaraiturile tot la fel se fac direct pe display sau in plastic pentru protectie,, va rog raspundeti

Răspuns Câştigător
| LoveSteps a răspuns:

Cand ai acel plastic de protectie touch-ul nu se zgarie.Deasta e pus acolo.Eu as zice sa nu il dai jos.O stiu din propria experienta.Succes!
P.S. Decat acea folie se zgarie, cand este foarte zgariata o poti inlocui cu alta.

| bossnomberone explică (pentru LoveSteps):

Mersii boss tsemn de multumire funda deci acum am inteles plasticul acela e tachul, iar folia de pe el e de protectie mersi

3 răspunsuri:
| Infraverde a răspuns:

Caterinca ieftina happy.

| bossnomberone explică:

Mai vreau sa mai adaug ceva detalii, mia zzis cineva ca displayul e inauntru si ca cel de afara se numesste tach si ca eu apas direct pe tach iar daca il zgarii numai merge tach,, eu ma gandeam sa aiba si el o protectie cevav, oricum eu i-am cumparat samsungului s5320 al meu tipla protectoare ca sa numai zgarii tachul,, dar ce naiba ca e doar un plastic ala eu cred ca e protectie nu stiu frate raspundeti-mi si mie dau si vot si funda